Služby

Zde naleznete různé nabídky služeb školy určené pro
širokou veřejnost i s kontakty na odpovědné osoby.

Domov mládeže

Domov mládeže je součástí školního areálu. Tvoří ho budova A a budova B, které jsou pro větší pohodlí ubytovaných spojeny spojovací chodbou. Z obou budov domova mládeže je možný přímý vstup do jídelny, tělocvičny i školy.

Školní jídelna

Školní jídelna v areálu SPŠ zajišťuje celodenní stravování studentů a nabízí i stravovací služby pro veřejnost. Studentů a zaměstnancům umístěným v areálu SOU je v přímo v místě k dispozici výdejna s jídelnou.

+420 465 676 341

skolni.jidelna@pssletohrad.cz

Eduoram

Naše škole je je součástí projektu Education Roaming. Jedná se i počítačovou infrastrukturu pro transparentní používání sítí univerzit a jiných vzdělávacích institucí. Díky tomu se uživatel naší sítě se může se svým školním účtem připojit kdekoliv na světě do počítačových sítí institucí zapojených do projektu Eduroam a naopak.

Zakázková výroba

V rámci zdokonalování svých odborných znalostí a dovedností žáci pracují na zakázkách pro okolní i vzdálené firmy. Provádí nástrojařské, zámečnické a elektro práce v rozsahu svých oborů. Pokud by vás tato nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat.

+420 465 350 680

sou.kancelar@pssletohrad.cz

Kurzy

Mimo studium, studentům nabízíme absolvování odborných kurzů. Nabízíme certifikované svářečské kurzy.