Ubytování pro veřejnost

Areál školy
Domov mládeže je součástí školního areálu a nachází se v sousedství hlavní školní budovy PSŠ Letohrad (ulice Komenského), jídelny, tělocvičny a venkovních hřišť. Tvoří ho dolní budova (tzv. budova A) a horní budova (tzv. budova B), které jsou pro větší pohodlí ubytovaných spojeny spojovací chodbou. Z obou budov domova mládeže je možný přímý vstup do jídelny, tělocvičny i školy.
 
Budovy domova mládeže leží na okraji města a jsou obklopeny přírodou. Nedaleko je koupaliště, náměstí je vzdáleno asi 5 minut chůze. Ve městě je vlakové i autobusové nádraží s dobrou dopravní obslužností. Letohradem vedou cyklostezky do Ústí nad Orlicí a do Žamberka. V blízkém okolí leží Pastvinská přehrada, které je oblíbenou destinací letních dovolených. V zimě je možné využít horská střediska Říčky v Orlických horách a Buková hora, do kterých jezdí skibusy.

Prázdninové pobyty

V době prázdnin a víkendů škola umožňuje využívat ubytovací kapacitu pro potřebu škol v přírodě, organizovaných skupin mládeže, sportovní oddíly, rodiny s dětmi apod.
Ubytování je na čtyřlůžkových pokojích se sprchou a záchodem, na každém patře je k dispozici kuchyňka a klubovna.
Sportovní skupiny mouhou využívat venkovní hřiště a možný je i pronájem tělocvičny. V případě organizovaných zájedů je možné domluvit stravování ve školní jídelně.
 
Ceník poskytovaných služeb:
jednodenní pobyt:     220Kč + 10Kč poplatek pro město
vícedenní pobyt:     200Kč + 10Kč poplatek pro město
pronájem tělocvičny:     350Kč/hod.
Vedoucí DM:
Sylvie Kratochvílová
telefon: +420 465 676 313
e-mail: pss.kancelar@pssletohrad.cz
Adresa zařízení:
Domov mládeže
Na Stráni 785
Letohrad
561 51
© 2009 Průmyslová střední škola Letohrad - Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto.