Domov mládeže

Domov mládeže je součástí školního areálu a nachází se v sousedství školní budovy PSŠ Letohrad, jídelny, tělocvičny a venkovních hřišť. Tvoří ho dolní budova (tzv. budova A) a horní budova (tzv. budova B), které jsou pro větší pohodlí ubytovaných spojeny spojovací chodbou. Z obou budov domova mládeže je možný přímý vstup do jídelny, tělocvičny i školy.

Ubytování studentů

Vybavení a prostory DM plně odpovídají současným požadavkům. Pokoje jsou zpravidla třílůžkové a každý je vybaven předsíňkou se skříněmi, WC, umývadlem a sprchou. Na každém patře je slušně vybavená kuchyňka a klubovna s televizí a videem.  Ubytovaní studenti mohou navštěvovat  posilovny, 2x týdně chodí do tělocvičny, hrají šachy, pořádají turnaje ve stolním tenise a děvčata navštěvují cvičení s hudbou. Kolem vánočních a velikonočních svátků připravují děvčata různé chuťovky a zajišťují výzdobu k těmto svátkům i v jídelně. Domov mládeže je plně pokrytý školní WI-FI sítí, díky které mohou studenti plně využívat IT služby školy i ze svých osobních zařízení.

Aktuální cena za ubytování studentů

1150,- Kč za jeden měsíc Pro ubytované je zajištěna možnost celodenního stravování ve školní jídelně za cenu 79,- Kč na jeden den.
Vedoucí DM:
Sylvie Kratochvílová
telefon: +420 465 676 313
e-mail: pss.kancelar@pssletohrad.cz
Adresa zařízení:
Domov mládeže
Na Stráni 785
Letohrad
561 51
© 2010 Průmyslová střední škola Letohrad