Průmyslová střední škola Letohrad > Studenti > OBHAJOBY MATURITNÍCH PRACÍ 2021

OBHAJOBY MATURITNÍCH PRACÍ 2021

OBHAJOBY MATURITNÍCH PRACÍ 2021
        V uplynulém týdnu probíhaly obhajoby ročníkových maturitních prací studentů 4. ročníku oboru Stavebnictví se zaměřením na pozemní stavitelství a architekturu.
Studenti 4.S v průběhu školního roku zpracovávali návrh objektů bytových domů včetně občanské vybaveností s využitím systémových prvků Porotherm od firmy Wienerberger. Pro grafické zpracování a vizualizace využívali program Archicad 23 a doplňky od firmy Deksoft a Bimtech, knihovny od firmy Wienerberger.
        Museli se zaměřit na vhodný návrh ploch podle počtu návštěvníků a způsobu využití, na návrh bytových jednotek včetně vybavení a nebytových prostor a dále na vhodný konstrukční systém budovy.
Studenti svoje práce dále přihlásili i do soutěže o „Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty středních průmyslových škol stavebních- školní rok 2020/2021 pro 4 ročníky. Posouzení jejich prací ve školním kole proběhne v půlce června, držíme palce.
        Studenti během obhajob prokázali vysokou úroveň odborných znalostí  a projekčních dovedností, byli schopni odpovídat na otázky komise.
        Všem studentům přejeme úspěšné složení celé maturitní zkoušky  a jsme rádi, že se  danému tématu věnovali zodpovědně a odevzdali vzornou maturitní práci.  Ing Kopecká
Markova obhajoba 0.jpg
Markova obhajoba 1.jpg
Marková vizualizace.jpg
Staňa obhajoba 0.jpg
Staňa obhajoba 1 ředitel.jpg
Staňa vizualizace.jpg
Vacková obhajoba 2.jpg
Vacková obhajoba 1.jpg
Vacková vizualizace.jpg
Zytová obhajoba 3.jpg
Zytová obhajoba 2.jpg
Zytová vizualizace.jpg
studenti 2021 obhajoba.jpg
hodnocení celkové 2.jpg
© 2009 Průmyslová střední škola Letohrad - Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto.